Volikogude koosseisud

15.01.15

HALINGA VALLAVOLIKOGU I KOOSSEIS 1989-1993

Endel Mäemets (volikogu esimees ja vallavanem), Ilmar Taluste, Ülo Leppik, Peeter Tagel, Jaan Pähkel, Heino Endo, Arnold Erm, Eedi Lelov, Kalju Saagim, Kalle Aija, Mare Karro.
Priit Rohtla oli volikogu liige kuni 27.02.1990.a.

HALINGA VALLAVOLIKOGU II KOOSSEIS 1993-1996

Vello Prints (volikogu esimees), Anti Kiltmaa, Olev Vahenurm, Kalle Aija, Taimi Vahenurm, Heinrich Tõnisson (volikogu liige alates 15.07.1994) Endel Kivisalu, Eedi Lelov, Rein Põld, Raivo Lensment, Rein Ruus, Elje Mark, Eini Kangur, Tiiu Muhel, Tiia Uffert.

Mae Luts oli volikogu liige kuni 15.07.1994

HALINGA VALLAVOLIKOGU III KOOSSEIS 1996-1999

Arvo Kurgmann (volikogu esimees), Helle Rosenstein, Eedi Lelov, Jaak Saks, Tiiu Muhel, Enno Poolen, Alar Palk, Urmas Laur, Hillar Rannik, Tiia Uffert, Andres Mirme, Arvo Tali, Mati Rosenstein, Lembit Tamvere (volikogu liige alates 27.05.1999), Mart Mölder (volikogu liige alates 27.05.1999)
Urmas Viilma ja Alar Amor olid volikogu liikmed kuni 27.05.1999.

HALINGA VALLAVOLIKOGU IV KOOSSEIS 1999-2002

Urmas Viilma (volikogu esimees), Merike Annusver, Arli Kanter, Arvo Kurgmann, Raul Peetson, Arvo Tali (asendusliikmena asendas alates 26.10.1999 Helle Rosensteini), Mati Rosenstein, Jaak Saks, Arvo Pekko, Arno Maidla, Alar Amor, Ene Ilves, Maie Joala, Ahti Umbsar (asendusliikmena asendas alates 15.12.1999 Tarvi Tasast), Ants Haidla.

Volikogu liikmeks valitud Ülle Vapper valiti vallavanemaks ning teda asendas volikogus Arno Maidla

HALINGA VALLAVOLIKOGU V KOOSSEIS 2002-2005

Rein Põld (volikogu esimees), Margo Aasa, Arno Maidla (volikogu liige alates 23.09.2004), Taimi Markson, Arvo Pekko, Ulvi Järvemets, Ilmar Looring, Aarne Kivimägi, Erika Lilleorg, Raul Peetson (volikogu liige alates 01.09.2003), Mati Rosenstein, Annika Ebrok, Arli Kanter, Randar Lohu, Marina Simm.
Evelin Krikuhhin oli volikogu liige kuni 23.09.2004 ja Urmas Viilma oli volikogu liige kuni 01.09.2003.
Volikogu liikmeks valitud Ülle Vapper valiti vallavanemaks ning teda asendas volikogus Evelin Krikuhhin

HALINGA VALLAVOLIKOGU VI KOOSSEIS 2005-2009

Raul Peetson (volikogu esimees), Tarvi Tasane, Taimi Markson, Urmas Laur, Andres Mirme (volikogu liige alates 14.06.2006), Marina Simm, Rein Sopp, Arvo Pekko, Erika Lilleorg, Liia Kruusmann, Mati Rosenstein, Annika Ebrok, Randar Lohu, Endel Mäemets, Alar Palk.
Margo Aasa oli volikogu liige kuni 14.06.2006, Jakob Kaunissaare oli volikogu liige ajavahemikus 26.05.2006-27.11.2006.
Volikogu liikmeks valitud Ülle Vapper valiti vallavanemaks ning teda asendab volikogus Tarvi Tasane.

HALINGA VALLAVOLIKOGU VII KOOSSEIS 2009-2013

Raul Peetson (volikogu esimees), Tarvi Tasane, Taimi Markson, Urmas Laur, Marina Simm, Rein Sopp, Arvo Pekko, Erika Lilleorg, Heli Künnapas, Mati Rosenstein, Annika Ebrok, Kaido Kohv, Karli Kalda, Arno Maidla, Tiia Uffert.Volikogu liikmeks valitud Ülle Vapper valiti vallavanemaks ning teda asendab volikogus Rein Sopp.

HALINGA VALLAVOLIKOGU VIII KOOSSEIS 2013-2017

Tarvi Tasane (volikogu esimees),  Raul Peetson, Taimi Markson, Marina Simm, Arvo Pekko, Erika Lilleorg, Heli Künnapas, Mati Rosenstein, Annika Ebrok, Karli Kalda, Tiia Uffert, Terli Krikuhhin, Margo Dello, Madis Koit.
Volikogu liikmeks valitud Ülle Vapper valiti vallavanemaks ning teda asendab volikogus Gerda Mölder.

Автор: RIINI ÕIGE