Vallavalitsuse kui ametiasutuse kontaktandmed

18.08.17

Halinga Vallavalitsus

Aadress: Uus 53, Pärnu-Jaagupi alev, 87201 Pärnu maakond
Registrikood: 75001767

Arvelduskontod: 

  • EE441010902014162006 AS SEB Pank
  • EE622200221051203004 Swedbank AS

Ametnike vastuvõtuajad:

  • esmaspäeval  9.00-16.00
  • kolmapäeval  9.00-18.00
  • reedel 9.00-16.00.
  • lõuna 12.00-13.00.

 Vallamaja on avatud E, T, N kella 8.00-17.00,  K 8.00-18.00 ja R 8.00-16.00. 

Halinga Vallavalitsus palub arved saata e-posti aadressile arved@halingavald.ee, arvele märkida ka kontaktisik!
Ametnike e-posti aadressid on mõeldud ametiasutuse tegevusega seotud kirjavahetuseks.
Ametikoht Nimi Kontakt Haridus ja eriala
Vallavanem Ülle Vapper +372 44 73 704, +372 5066654, ylle.v@halingavald.ee keskeri, raamatupidaja
Vallasekretär Riini Õige +372 44 73 700, +372 53067351, riini.o@halingavald.ee keskeri ja kõrghariduse I aste, õigusteadus ja sotsiaaltöö korraldus
Registripidaja Ulvi Schär +372 44 73 702, +372 53086145, ulvi.s@halingavald.ee kutsekeskharidus, raamatupidamine
Pearaamatupidaja Eve Lempu +372 44 73 706, +372 53092356, eve.l@halingavald.ee kõrgharidus, toidukaupade tundmine ja kaubanduse organiseerimine
Raamatupidaja (töölepinguga) Anne Schmidt +372 44 73 705, +372 5531654, anne.s@halingavald.ee  
Ehitusspetsialist Raigo Jaanuste +372 44 73 711, +372 53079903, raigo.j@halingavald.ee keskeri, tööstus- ja tsiviilehitus
Maanõunik Jüri Kirt +372 44 73 711, +372 53363794, jyri.k@halingavald.ee keskharidus
Arengunõunik     ametikoht täitmata
Haridus- ja kultuurinõunik Tiia Kallastu +372 44 73 707, +372 57450355, tiia.k@halingavald.ee kõrgharidus, keemik, pedagoog
Sotsiaalnõunik Anneli Kaljur +372 44 73 709, +372 53284950, anneli.k@halingavald.ee kõrgharidus, sotsiaaltöö + sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse
Sotsiaaltöötaja Külli Reisel +372 44 73 708, +372 53284626, kylli.r@halingavald.ee rakenduskõrgharidus, sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus 
Lastekaitsespetsialist Kerttu-Kaia Kesler +372 44 73 710, +372 56644562, kerttu.k@halingavald.ee kõrgharidus, sotsiaaltöö
Majandusnõunik Tiit Talts +372 44 73 703, +372 53078801, tiit.t@halingavald.ee kõrgharidus, mehaanikainsener
Keskkonnanõunik Rita Reppo +372 4473703, +372 53482928, rita.r@halingavald.ee kesk-eriharidus, metsamajandus
IT-spetsialist (töölepinguga) Andrus Peetson +372 53 005 490, andrus.p@halingavald.ee  
Valla Teataja küljendaja Andrus Peetson ajaleht@halingavald.ee
Lehe trükib AS Hansaprint
 
Toimetaja: RIINI ÕIGE