Haridusasutuste hoolekogud

30.05.17

Pärnu-Jaagupi Lasteaia Pesamuna hoolekogusse kuuluvad: vallavalitsuse esindaja Tiia Kallastu, lastevanemate esindajad: Anneli Pulst, Irma Tasane, Katrin Erm, Signe Sume, Kaidi Mölder, Marlen Ristoja, Riivo Liin. Pedagoogide esindaja Malle Kaljulaid.

Libatse Lasteaia-algkooli hoolekogusse kuuluvad: lastevanemate esindajatena Ede Miklas, Teele Põld, Madis Tago, õpetajate esindajad on Ivi Leps ja Rita Tomson, vallavalitsuse esindaja Tiia Kallastu ning vallavolikogu esindaja hoolekogus on Mati Rosenstein. 

Pärnu-Jaagupi Muusikakooli hoolekogusse kuuluvad: lastevanemate esindajatena Regyta Eriste, Ruth Figol ja Tiina Põder, õpetajate esindaja Helle Ottender, õpilaste esindaja Helen Sai, vallavalitsuse esindaja Tiia Kallastu ning vallavolikogu esindaja hoolekogus on Gerda Mölder. 

Pärnu-Jaagupi Põhikooli hoolekogu koosseisu kuuluvad: lastevanemate esindajad Urve Salumaa, Joel Roos, Margo Sai ja Diana Mägi, kooli toetava organisatsiooni esindaja Raul Peetson, õpetajate esindajad Hille Uustamm ja õpetajate esindaja Merike Mäemets, õpilaste esindaja Lisandra Pilli ning vallavolikogu esindaja hoolekogus on Tiia Uffert. 

Vahenurme Lasteaed-algkooli hoolekogusse kuuluvad: lastevanemate esindaja Siret Aija, Erika Pärnala, Käde Vahenurm, õpetajate esindajad Siiri Laanesoo ja Terje Krikuhhin, vallavalitsuse esindaja Tiia Kallastu ning vallavolikogu esindaja hoolekogus on Margo Dello. 

Toimetaja: RIINI ÕIGE