Heakorrakonkurss

10/26/17

Heakorrakonkrsi juhend

Konkursikomisjoni koosseis: esimees Arvo Pekko, liikmed Lydia Veeris, Urmas Laur, Ülle Erm,  Rita Reppo.

Aasta Eramud Hoonete rühmad Korterelamud
2017 1. Taimi Markson - Annuse, Pitsalu küla
2. Aaro Sosaar - Anso-Mihkli, Oese küla
3. Aili Kuusk, Aiki Nael, Veiko Kuusk - Kuuse, Kodesmaa küla
OÜ Libace - Libatse küla KÜ Soo 10 - Pärnu-Jaagupi alev
2015 1. Kaja Peetson - Pärnu mnt 3a, Pärnu-Jaagupi alev
2. Tiia Uffert - Pärnu mnt 35, Pärnu-Jaagupi alev
3. Andrus Krusemann - Paju, Kodesma küla
OÜ Hellar&Pojad KÜ Libatse 10 - Libatse küla
2013 1. Aare Saagim - Roodi küla, Männiku kinnistu
2. OÜ Jaanihanso - Esindaja Alvar Roosimaa, Kaelase küla, Jaani-Antsu kinnistu
3. Irina Speck - Arase küla, Anari kinnistu
Lepiku-Mardi kollektsioonaed - Ain Lepik KÜ Libatse 6 - Libatse küla
2011 1. Diana ja Alayn Mägi - Soosalu küla
2. Tiiu ja Grigori Krikuhhin - Eense küla
3. Marju ja Aare Arus - Pärnu-Jaagupi alev
   
2010 1. Aylen ja Toomas Lusik - Uus 12, Pärnu-Jaagupi alev
2. Agu Annusver - Maima küla, Kalda kinnistu
3. Anneli Keerde - Pärnu mnt 4, Pärnu-Jaagupi alev
Valdur Salomi tootmistalu - Anni kinnistu, Pitsalu küla Soo tn 8 - Pärnu-Jaagupi alev
2009 1. Perekond Roos - Arase küla
2. Perekond Remmel - Pärnu-Jaagupi
3. Iiri Karu - Oese küla
Karli Kalda tootmistalu - Tarva küla Pargi tee 9 - Tõrdu küla
2008 1. Rein Semenov - Kooli 8, Pärnu-Jaagupi
2. Raivi Pärnik - Kergu mnt 10, Pärnu-Jaagupi
3. Mati Rosenstein - Pärnu mnt 32, Pärnu-Jaagupi
Arno Maidla tootmistalu - Langerma küla, Maidla kinnistu Ülase 19 korteriühistu - Pärnu-Jaagupi
2007 1. Enn Valliveere - Oru talu, Tarva küla
2. Heino Siitan - Metsa 5, Libatse küla
3. Andrus Aarna - Aarna talu, Vee küla
Pärnu Teedevalitsuse Pärnu-Jaagupi teemeister Uus 49 korteriühistu - Pärnu-Jaagupi
2006 1. Helen Mägi - Sinilille 7, Pärnu-Jaagupi alev
2. Liina Alu - Ojatee talu, Tarva küla
3. Aare Saagim - Männiku talu, Roodi küla
Libatse Lasteaed-algkool Uus 36 korteriühistu - Pärnu-Jaagupi
2005 1. Mait Lehtsalu - Pärnu-Jaagupi alev, Pikk30
2. Arli Kanter - Pärnu-Jaagupi alev, Pikk 28a
3. Robert Tomson - Mäeküla
Möldri talu - Urmas Laur, Mäeküla Pikk 6 - Pärnu-Jaagupi
2004 1. Vootele Veeris - Arase küla
2. Karli Kalda - Tarva küla
3. Hudo Aasa - Kergu mnt 25, Pärnu-Jaagupi
Anni talu - Pitsalu küla Uus 26 korteriühistu - Pärnu-Jaagupi
2003 1. Aare Arus - Anelema küla, Halinga vald
2. Riho Pilli - Pärnu-Jaagupi alev, Halinga vald
3. Ants Umalas - Oese küla, Halinga vald
Kaelase kool - Aasa küla, Halinga vald Ülase 15 korteriühistu - Pärnu-Jaagupi
2002 1. Tiit Keba - Ertsma küla, Halinga vald
2. Ants Kivisild - Oese küla, Halinga vald
3. Ants Koodi - Oese küla, Halinga vald
OÜ Auxilium - Wildenau park Ülase 9 korteriühistu - Pärnu-Jaagupi
2001 1. Andrus Kallast - Pärnu-Jaagupi Kergu mnt 28
2. Marko Põder - Pärnu-Jaagupi Kergu mnt 54
3. Mart Lill - Pärnu-Jaagupi Uus 17
Kirikumõis - Pärnu-Jaagupi Pärnu mnt 41 KÜ Libatse 8 - Libatse küla

 

Aasta Vanad majad Uued majad Eramud alevis Korterelamud
2000 1. Elmar Jürimäe - Pärnu-Jaagupi alev, Põhja 3
2. Eldur Jõeäär - Libatse küla
3. Endel Laanesoo - Helenurme küla
1. Heino Endo - Aasa küla
2. Heino Liin - Pärnu-Jaagupi alev, Pargi tee 1
3. Taavi Rahu - Langerma küla
  KÜ Pihlakas - Uus 37
1999 1. Rein Beljajev - Ertsma
2. Aivar Oviir - Rukkiküla
3. Väino Lehtla - Arase
1. Maiu Parek - Enge
2. Matti Lempu - Kodesmaa
3. Aare Lillemägi - Oese
1. Harald Ottoson - Kooli 7
2. Mait Lehtsalu - Pikk 30
3. Konstantin Rein - Kergu mnt 14
KÜ Pärnu-Jaagupi - Uus 47
1998 1. Lembit Roos - Arase
2. Uuno Artel - Mõisaküla
3. Aleksander Talts - Eerma
1. Villem Lember - Enge
2. Kalju Kera - Libatse
3. Alar Palk - Aasa
1. Ants-Juhan Rähk - Ülase 6
2. Ülo Leppik - Ülase1
3. Jaan Bauer - Uus 21
KÜ Libatse 4
1997 1. Rein Eglon - Valistre
2. Lii Aija - Ertsma
3. Endel Kold - Eametsa
1. Egon Paeste - Enge
2. Väino Gold - Libatse
3. Juhan Rahusaar - Tõrdu
1. Andres Kingissepp - Ülase 4
2. Evald Reidla - Kergu 19
3. Ants Peetson - Pärnu mnt 3A
KÜ Pärnu-Jaagupi - Uus 28

 

Aasta Vanad majad Uued majad
1996 1. Aivar Palk - Aasa
2. Hilda Hansen - Mõisaküla
3. Jaak Uffert - Anelema
1. Tõnu Põder - Libatse
2. - 4. Heino Siitan - Libatse
Ants Umalas - Oese
Ülo Kartau - Eense
1995 1. Valdur Salom - Pitsalu
2. Väino Mäeväli - Mõisaküla
3. Tiiu Beljaev - Ertsma
1. Vootele Veeris - Arase
2. Mart Põder - Libatse
3. Raivo Lensment - Libatse
1994 1. Maimu Kodasma - Maima
2. - 4. Joann Mändaru - Anelema
Aare Arus - Anelema
Asta Eriste - Mõisaküla
1. Illa Erm - Arase
2. Heino Endo - Aasa

 

Author: ANDRUS PEETSON